Temiz bir havada nefes alabilmek için Sürdürülebilir bir Karbon Yönetimi!

Tüm Çevre Mühendislik, Sürdürülebilir bir Ekonomik Kalkınmanın Sürdürülebilir bir Çevre ile mümkün olacağı fikri ile yola çıkmıştır. Endüstri Tesisleri ve Sanayi Kuruluşları ile çalışmanın ‘temiz hava solumanın’ ve ‘gemide ekip üyesi olmanın’ olduğunu savunmaktayız. Size en yüksek seviyede hizmet vermeyi ve işi mümkün olduğunca çabuk, anlamlı, hızlı ve uygun maliyetli hale getirmeyi taahhüt ediyoruz.

Tüm Çevre, KOBİ’lerden En Büyük Endüstriyel Kuruluşlara kadar Karbon Yönetimi organizasyonlarında müşterilerimizin için ilk tercihtir.

Müşterimizin başarısı için çalışırız

Müşteri ana odağımızdır. Kendimizi birer çevre elçisi kabul eder, aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve müşterimize katkı yaratmak bilinciyle çalışırız. Müşteri bağlılığını karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve yakın ilişkilerle temin ederiz.

Müşteri ilişkilerimiz esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruludur.


KURULUŞ FELSEFEMİZ

Sürdürülebilir tüketim ve üretim dahil, doğal kaynakların sürdürülebilirlik çerçevesinde yönetmeyi ve iklim değişikliği konusunda acil eylemde bulunmayı ve böylece şimdiki ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarını destekleyebilmek için gezegeni bozulmadan korumayı taahhüt etmektir.

DENEYİMLİ, UZMAN

TümÇevre olarak, şirketlere ve kuruluşlara, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmaya, kurumsal değeri ve yatırım etkilerini artırmaya ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerini artırmaya yardımcı olan bir sürdürülebilirlik stratejisi oluşturmada yardımcı olur. Sürdürülebilirlik raporları hazırlarken ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilecek çeşitli dinamik ve yenilikçi atölye çalışmaları ve eğitim seçenekleri sunuyoruz.

Bireysel
Türkiye vaka çalışmalarını anlatan ve ilham veren sertifikalı global reporting initiative içerikli çalışma


Kurumsal
Şirket ve sektör için özelleştirilmiş içeriğe sahip sertifikalı global reporting initiative içerikli çalışma


Dernek
Sektörün çıkarları için özelleştirilmiş sertifikalı global reporting initiative içerikli çalışma

Bizimle çalışarak, global reporting initiative raporlama sürecini ve global reporting initiative kurallarının, şirketinizin sürdürülebilirliğinin ölçümü ve yönetiminin yanı sıra rapor oluşturmanızı geliştirmenizi sağlayacak pratik bir şekilde nasıl kullanılacağını öğrenmenizi amaçlıyoruz.